FudbalNemačka

Pantović gura Volfsburg ka zoni ispadanja, Herta nokautirana (VIDEO)

Odigrane su sve utakmice 18. kola Bundeslige.

Shodno prikazanom Volfsburg nije zaslužio poraz danas. Na svoju žalost Vukovi nisu stvorene prilike pretvarali u golove što zbog raspoloženog Rajmana, što zbog sopstvene nepreciznosti.

S druge strane Bohum je poveo iz svoje prve prilike. Doduše, domaći su imali samo dva pokušaja, dovoljno im je bilo što je onaj Pantovićev završio u mreži, srpski fudbaler postigao je u 65. minutu gol vredan tri boda.

Keln je sada već u seriji pobeda i borbi za vrh, pobeda u Berlinu im je treća uzastopna. Po jedna dobra šansa na obe strane pre nego što su nakon pola sata igre u razmaku od dva minuta Modest i Duda tresli mrežu domaćina.

Herta je dala znake života u 57. minutu, Daridin slobodnjak završio je iza leđa Švabea. Nije mogao domaći sastav do izjednačenja ali jesu Jarčevi do trećeg gola, velika greška Daride omogućila je Tilmanu da u nadoknadi postavi konačnih 1:3.