MuškaOdbojka

Partizan došao do trofeja na koji se čekalo 32 godine!

Pobedom nad Mladim radnikom crno-beli se domogli osmog Kupa – 3:1 (25:17, 23:25, 25:15, 25:22).

Nisu mogli Požarevljani da pariraju Partizanu u prvom setu, blok je sjajno funkcionisao, iz toga je i napad crpeo samopouzdanje, nametnut je ritam koji je samleo protivnika u uvodnom periodu igre. Pad u igri crno-belih posle sjajnog prvog seta, iskoristio je to Mladi radnik, okrenuo na momentum na svoju stranu dovoljno da se domogne izjednačenja.

Izgubljeni set trgao je Janićevu ekipu, ponovo su preuzeli kontrolu i dominantno treći period igre rešili u svoju korist. Nije se dao Mladi radnik, otvorio je četvrti set na željeni način, Partizan je stigao pet poena minusa, uveo set u egal i na kraju ga priveo kraju, veliko slavlje moglo je da počne!