FudbalSrbija

Petrović: Nemamo straha i pokušaćemo da što duže držimo utakmicu u neizvesnosti

U naredni vojvođanski derbi Vojvodina ulazi sa epitetom favorita ali ni Spartak ne dolazi sa belom zastavom iako je jasno koliko respektuje regionalnog rivala.

– Očekuje nas interesantan vojvođanski derbi ekipa koje zauzimaju drugo i peto mesto na tabeli. Vojvodina je u ovom prelaznom roku dobro odradila domaći zadatak, pojačali su ekipu tamo gde je „škripalo“. Po igrama koje su pokazali u ova dva kola vidi se da se radi o veoma kvalitetnoj ekipi, osvojili su maksimalnih šest bodova bez primljenog gola. Respektujemo Vojvodinu kao i sve klubove u Super ligi, nemamo straha i pokušaćemo da što duže držimo utakmicu u neizvesnosti i ako nam se ukaže prilika i da napravimo neko iznenađenje. Nemamo kadrovskih problema, jedini je povređen Stajković koji neće biti u sastavu.

U sličnom tonu govorio je i Milan Obradović.

– Očekuje nas zahtevna utakmica sa kvalitetnim protivnikom. Imamo iza nas seriju pozitivnih rezultata i spremno dočekujemo vojvođanski derbi. Jako smo dobro radili i na pripremama kao i protekle nedelje te u Novi Sad idemo sa jednom pozitivnom atmosferom i nadam se dobrom rezultatu.

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet