Ostali sportovi

Radnički oduvao Budvu na startu turnira

Drugu fazu regionalne lige Kragujevčani počeli ubedljivom pobedom nad domaćinom jednog od turnira – 4:17 (0:6, 0:3, 0:4, 4:4).

Kao mašina je izgledao srpski šampion u prvoj deonici, raspucanog Lukića pratili su saigrači, na drugoj strani i ono što je domaćin poslao u okvir gola ukrotio je Dobožanov pa je na prvoj pauzi već bilo jasko ko će biti pobednik. Ništa se nije promenilo ni u nastavku pa je već na poluvremenu bila spremna rezultatska katastrofa – 0:9.

Radnički nije spustio gas, baš naprotiv, rešetali su mrežu Budve izabranici Uroša Stevanovića sa svih strana. Tek u poslednjem kvartalu rasterećeni Budvani uspeli su da skinu nulu. Lukić je meč završio sa šest golova, Pljevančić je postigao tri.