ABAKošarkaVESTI DANA

Radonjić: Treba dobro sagledati situaciju i zbog nas i zbog utakmice koja sledi

Trener Crvene zvezde zadovoljan je izdanjem svojih igrača po povratku na teren, Cedevita Olimpija je u prvom meču polufinala ABA lige konstantno bila u podređenom položaju.

Bili su sjajni u napadu, uspeli smo da iskontrolišemo stvari u drugom poluvremenu. Gradili smo rezultat u drugom delu i na kraju smo uspeli da dođemo do 1:0. Okrećemo se odmah sledećem meču.

Uprkos dugoj pauzi crveno-beli su uz neke male padove uglavnom igrali dobro.

Da budem jasan i precizan, značajno je što smo pobedili. Moramo da napravimo analizu zbog sledećih utakmica, nadam se više njih. Imali smo dugačku pauzu, stava sam da je moglo da bude lošije i bolje, sve to što smo prošli stavilo nas je u poziciju da dugo čekamo meč. Igrati 40 minuta protiv Cedevita Olimpije, ne smeš da budeš dekoncentrisan. To je nešto što nam je dalo prostora, gradili smo rezultat, igrači su imali neke svoje momente, ali generalno mislim da treba dobro sagledati situaciju i zbog nas i zbog utakmice koja sledi. Pokušaćemo da popravimo neke stvari, ali ni to neće biti lako jer je meč za nekoliko dana.