Satnica sporta

SATNICA SPORTA: Večiti, al u fudbalu!

Subota nam je bogata svime, samo tek treba da saznamo kada ćemo gledati Đokovića. U toku dana navijači večitih mogu da isprate svoje fudbalere na pripremama.

09.00. Australijan open: Feliks-Ože Aljiasim – Danil Medvedev (Eurosport)

10.30. Australijan open: Aleksander Zverev – Aleks Mikelsen (Eurosport)

11.00. Turska liga, košarka: Manisa – Galatasaraj (Arena 1)

12.30. Azijski Kup: Jordan – Južna Koreja (Sport Klub 4)

13.00. Prijateljska utakmica: Crvena zvezda – ZTE (Arena 2 Premijum)

13.30. Premijer liga: Arsenal – Kristal Palas (Arena 1 Premijum)

13.30. Čempionšip: Svoni – Sautempton (Arena 1)

13.30. VTB liga: Uniks – Zenit (Arena 3)

14.50. Afrički Kup nacija: Alžir – Burkina Faso (Sport Klub 2)

15.25. Bundesliga: Multiprenos (Sport Klub 1)

15.25. Bundesliga: Bohum – Štutgart (Sport Klub 3)

15.30. Evropsko prvenstvo, rukomet: Francuska – Island (Arena 1)

15.30. Azijski Kup: Bahrein – Malezija (Sport Klub 4)

15.30. Bundesliga: Darmštat – Ajntraht (Sport Klub 7)

15.30. Bundesliga: Keln – Borusija Dortmund (Sport Klub 8)

16.00. Čempionšip: Bristol – Votford (Arena 2 Premijum)

16.00. Turska liga, košarka: Tofaš – Bešiktaš (Arena 3 Premijum)

16.15. Primera: Viljareal – Majorka (Arena 1 Premijum)

17.00. AdmiralBet ABA liga: Cedevita Olimpija – Igokea (Arena 2)

17.00. Turska liga: Pendikspor – Bešiktaš (Sport Klub 5)

17.30. Prijateljska utakmica: Partizan – Mladost (Arena 1)

17.50. Afrički Kup nacija: Mauritanija – Angola (Sport Klub 2)

18.00. Serija A: Roma – Verona (Arena 3 Premijum)

18.00. Evropsko prvenstvo, rukomet: Mađarska – Hrvatska (Arena 4)

18.00. KLS: Vršac – Spartak (Arena 6)

18.00. ACB liga: Gran Kanarija – Mursija (Sport Klub 4)

18.25. Bundesliga: Lajpcig – Bajer Leverkuzen (Sport Klub 1)

18.30. Premijer liga: Brentford – Notingem (Arena 1 Premijum)

18.30. Primera: Valensija – Atletik Bilbao (Arena 2 Premijum)

18.30. Nemačka liga, košarka: Hamburg Tauersi – Oldenburg (Sport Klub HD)

18.55. NCAA: Arkanzas – Južna Karolina (Sport Klub 3)

19.00. AdmiralBet ABA liga: Mornar – SC Derbi (Arena 2)

19.00. NHL: Filadelfija – Kolorado (Arena 5)

20.30. Evropsko prvenstvo, rukomet: Nemačka – Austrija (Arena 1)

20.40. ACB liga: Huventud – Unikaha (Sport Klub 2)

20.45. Serija A: Udineze – Milan (Arena 1 Premijum)

20.50. Afrički Kup nacija: Tunis – Mali (Sport Klub 1)

21.00. NBA: Detroit – Milvoki (Arena 3 Premijum)

21.00. Primera: Selta – Real Sosijedad (Arena 2)

21.30. Portugalska liga: Porto – Moreirense (Sport Klub HD)

22.30. NFL: Baltimor – Hjuston (Arena 2 Premijum)

01.00. NBA: Vašington – San Antonio (Arena 1 Premijum)

01.00. Australijan open: Aleks De Minor – Andrej Rubljov (Eurosport)

01.00. Australijan open: Novak Đoković – Adrijan Manarino (Eurosport)

01.00. Australijan open: Tejlor Fric – Stefanos Cicipas (Eurosport)

01.00. Australijan open: Janik Siner – Karen Hačanov (Eurosport)

02.15. NFL: San Francisko – Grin Bej (Arena 2 Premijum)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet