Satnica sporta

SATNICA SPORTA: Svašta nešto dok čekamo Kecmanovića

Vikend gde pored klupskog fudbala i košarke imamo dva reprezentativna takmičenja i grend slem mora da bude bogat. Mnogo toga ima da se pogleda danas do duela Miomira Kecmanovića i Karlosa Alkaraza o čijem tačnom terminu čekamo informaciju.

09.00. Australijan open: Aleks De Minor – Andrej Rubljov (Eurosport)

12.10. Holandska liga: Utreht – PSV (Sport Klub 2)

12.25. ACB liga: Granada – Barselona (Sport Klub 1)

13.00. Čempionšip: Lids – Preston (Arena 3 Premijum)

13.30. Turska liga, košarka: Efes – Bodrum (Arena 1)

14.00. Primera: Osasuna – Getafe (Arena 2 Premijum)

14.00. Turska liga: Fenerbahče – Samsunspor (Sport Klub 6)

14.25. Holandska liga: Vitese – Fajnord (Sport Klub 2)

15.00. Premijer liga: Šefild Junajted – Vest Hem (Arena 1 Premijum)

15.00. Afrički Kup nacija: Maroko – Kongo (Sport Klub HD)

15.00. Litvanski Kup, košarka: Lietkabelis – Neptunas (Sport Klub 8)

15.25. Bundesliga: Bajern – Verder (Sport Klub 1)

15.30. Evropsko prvenstvo, rukomet: Slovenija – Holandija (Arena 1)

15.30. Azijski Kup: Oman – Tajland (Sport Klub 5)

15.30. Nemačka liga, košarka: Bon – Alba (Sport Klub 7)

16.15. Primera: Real Madrid – Almerija (Arena 2 Premijum)

16.30. Grčka liga: Atromitos – AEK (Sport Klub 4)

16.45. Holandska liga: Ajaks – RKC Valvijk (Sport Klub 9)

16.55. Turska liga: Trabzon – Galatasaraj (Sport Klub 3)

17.00. Palakanestro: Vareze – Virtus (Arena 5)

17.00. ACB liga: Baskonija – Andora (Sport Klub 6)

17.00. ACB liga: Saragosa – Valensija (Sport Klub 8)

17.30. Premijer liga: Bornmut – Liverpul (Arena 3 Premijum)

18.00. AdmiralBet ABA liga: Crvena zvezda – FMP (B92, Arena 1 Premijum)

18.00. Evropsko prvenstvo, rukomet: Švedska – Portugal (Arena 1)

18.00. Srpska liga,rukomet, žene: Crvena zvezda – Bekament (RTS 2, Arena 6)

18.00. Afrički Kup nacija: Zambija – Tanzanija (Sport Klub 5)

18.25. ACB liga: Real Madrid – Bilbao (Sport Klub 1)

18.30. Primera: Betis – Barselona (Arena 2 Premijum)

18.30. Turska liga, košarka: Fenerbahče – Karšijaka (Arena 3)

18.30. Palakanestro: Pezaro – Olimpija (Arena 4)

18.30. Grčka liga: Panatinaikos – Asteras (Sport Klub 4)

18.30. Azijski Kup: Kirgistan – Saudijska Arabija (Sport Klub 7)

19.25. Grčka liga: Aris – Olimpijakos (Sport Klub 3)

20.30. Evropsko prvenstvo, rukomet: Norveška – Danska (Arena 2)

20.45. Serija A: Leće – Juventus (Arena 1)

20.50. Afrički Kup nacija: Južna Afrika – Namibija (Sport Klub 1)

21.00. NFL: Detroit – Tampa Bej (Arena 1 Premijum)

21.00. Primera: Đerona – Sevilja (Arena 2 Premijum)

21.30. NBA: Klipersi – Bruklin (Arena 3 Premijum)

00.00. NBA: Vašington – Denver (Arena 1 Premijum)

00.30. NFL: Bafalo – Kanzas Siti (Arena 2 Premijum)

01.00. Australijan open: Nuno Borhes – Danil Medvedev (Eurosport)

01.00. Australijan open: Artur Kazo – Hubert Hurkač (Eurosport)

01.00. Australijan open: Miomir Kecmanović – Karlos Alkaraz (Eurosport)

01.00. Australijan open: Aleksander Zverev – Kameron Nori (Eurosport)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet