Satnica sporta

SATNICA SPORTA: Svega po malo!

Puno klupskog fudbala, malo reprezentativne košarke uz onu preko bare. Srpski teniski duel u Rio de Žaneiru, da začini dan uz još neke teme.

09.00. Svetsko prvenstvo, stoni tenis (Sport Klub 6)

17.00. Azijska Liga šampiona: Al Itihad – Navbahor (Sport Klub 4)

18.00. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka: Slovačka – Belgija (Sport Klub HD)

18.30. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka: Litvanija – Poljska (Sport Klub 7)

18.45. Liga Evrope: Ren – Milan (Arena 1 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Tuluz – Benfika (Arena 2 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Frajburg – Lens (Arena 3 Premijum)

18.45. Liga šampiona, rukomet: Vesprem – GOG (Arena 1)

18.45. Liga konferencija: Bodo/Glimt – Ajaks (Arena 2)

18.45. Liga konferencija: Dinamo Zagreb – Betis (Arena 3)

18.45. Liga šampiona, rukomet: Kil – Pelister (Arena 4)

18.45. Liga Evrope: Karabag – Braga (Arena 5)

18.45. Liga konferencija: Ludogorec – Servet (Arena 6)

18.55. Azijska Liga šampiona: Al Hilal – Sepahan (Sport Klub 3)

19.00. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka: Švedska – Bugarska (Sport Klub 8)

19.00. ATP, Rio de Žaneiro: Dušan Lajović – Laslo Đere (Sport Klub 2)

19.20. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka: Nemačka – Crna Gora (Sport Klub 1)

20.00. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka: Španija – Letonija (Sport Klub 4)

20.30. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka: Italija – Turska (Sport Klub HD)

20.30. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka: Island – Mađarska (Sport Klub 6)

20.45. Serija A: Torino – Lacio (Arena 2 Premijum)

20.45. Liga šampiona, rukomet: Pariz Sen Žermen – Kielce (Arena 1)

21.00. Liga Evrope: Roma – Fajnord (Arena 1 Premijum)

21.00. Liga konferencija: Ferencvaroš – Olimpijakos (Arena 3 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Sparta – Galatasaraj (Arena 2)

21.00. Liga Evrope: Sporting – Jang Bojs (Arena 3)

21.00. Liga Evrope: Olimpik Marsej – Šahtjor (Arena 4)

21.00. Liga konferencija: Slovan – Šturm (Arena 6)

21.00. Liga konferencija: Ajntraht – Rojal Union (Arena 7)

21.15. Liga konferencija: Legija – Molde (Arena 5)

23.20. Kvalifikacije za AmeriKup, košarka: Venecuela – Kolumbija (Sport Klub 1)

01.00. Kvalifikacije za AmeriKup, košarka: SAD – Kuba (Sport Klub 3)

01.30. NBA: Dalas – Finiks (Arena 1 Premijum)

01.30. Kvalifikacije za AmeriKup, košarka: Argentina – Čile (Sport Klub 1)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet