Satnica sporta

SATNICA SPORTA: Đoković za finale, Vojvodina i Partizan za trofej!

Fudbalski program je kao i svake subote sadržajan, od košarkaškog posebno napominjemo da počinje plej-of AdmiralBet ABA lige. Izdvajamo Đokovića u polufinalu Monte Karla, te borbu za naslov osvajača domaćeg Kupa u rukometu.

13.00. Ruska liga: Soči – Spartak (Arena 1)

13.30. Premijer liga: Njukasl – Totenhem (Arena 1 Premijum)

13.30. Čempionšio: Lids – Blekburn (Arena 3 Premijum)

13.30. ATP, Monte Karlo: Stefanos Cicipas – Janik Siner (Sport Klub 1)

14.00. Primera: Atletiko Madrid – Đirona (Arena 2 Premijum)

14.00. VTB liga: Lokomotiva – Jeniser (Arena 2)

15.25. Bundesliga: Multiprenos (Sport Klub 3)

15.30. ATP, Monte Karlo: Novak Đoković – Kasper Rud (Sport Klub 1)

15.30. Bundesliga: Bajern – Keln (Sport Klub 6)

15.30. Bundesliga: Borusija Menhengladbah – Borusija Dortmund (Sport Klub 8)

16.00. Premijer liga: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

16.00. Premijer liga: Mančester Siti – Luton (Arena 2 Premijum)

16.00. Premijer liga: Barnli – Brajton (Arena 3 Premijum)

16.00. Ruska liga: Krasnodar – Zenit (Arena 2)

16.00. Premijeg liga: Brentford – Šefild Junajted (Arena 3)

16.00. Premijer liga: Notingem – Vulverhempton (Arena 4)

16.20. Litvanska liga, košarka: Neptunas – Lietkabelis (Sport Klub 7)

16.30. Holandska liga: PSV – Vitese (Sport Klub 4)

17.00. VTB liga: Uniks – CSKA (Arena 1)

18.00. Serija A: Torino – Juventus (Arena 2 Premijum)

18.00. Kup Srbije, rukomet: Vojvodina – Partizan (RTS 2, Arena 3)

18.00. Regionalna liga, vaterpolo: Crvena zvezda – Jadran Herceg Novi (Arena 8)

18.25. Bundesliga: Štutgart – Ajntraht (Sport Klub 3)

18.30. Premijer liga: Bornmut – Mančester Junajted (Arena 1 Premijum)

18.30. Primera: Majorka – Real Madrid (Arena 3 Premijum)

18.30. Ruska liga: Lokomotiva – CSKA (Arena 2)

19.00. AdmiralBet ABA liga: Budućnost – Zadar (Arena 1)

19.00. Portugalska liga: Porto – Famalkao (Sport Klub 4)

19.45. Regionalna liga, vaterpolo: Novi Beograd – Jadran Split (Arena 8)

20.45. Serija A: Bolonja – Monca (Arena 2 Premijum)

20.55. ACB liga: Unikaha – Saragosa (Sport Klub 1)

21.00. Primera: Kadiz – Barselona (Arena 1 Premijum)

21.00. Francuska liga, košarka: Dižon – Monako (Sport Klub HD)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet