FudbalKošarkaOstali sportoviRukometTenis

SATNICA SPORTA: Đoković, abaligaški maraton, mnogo fudbala

Savršen kraj sportske sedmice. Sve počinje finalnim duelom Australijan opena u kome ćemo navijati za Novaka Đokovića, čekaju nas četiri utakmice AdmiralBet ABA lige u kratkom razmaku, tri derbija kola u ligama petice u večernjem terminu. Danas ćemo dobiti i novog osvajača domaćeg Kupa u vaterpolu, kao i novog šampiona sveta u rukometu.

09.30. Australijan open: Stefanos Cicipas – Novak Đoković (Eurosport)

12.00. AdmiralBet ABA liga: Cibona – Mega (Arena 1)

12.00. ABA 2 liga: Zlatibor – Pelister (Arena 7)

12.10. Holandska liga: Tvente – Fejnord (Sport Klub 1)

12.30. Serija A: Milan – Sasuolo (Arena 1 Premijum)

12.30. ACB liga: Manresa – Real Madrid (Arena 2)

13.00. Francuska liga: Nica – Lil (Arena 3 Premijum)

13.00. VTB liga: CSKA – MBA (Arena 3)

14.00. Primera: Valjadolid – Valensija (Arena 2 Premijum)

14.25. FA kup: Brajton – Liverpul (Sport Klub 1)

14.30. Holandska liga: Ekscelzior – Ajaks (Sport Klub 5)

15.00. AdmiralBet ABA liga: FMP – Crvena zvezda (Arena 1 Premijum)

15.00. Serija A: Juventus – Monca (Arena 3 Premijum)

15.00. Francuska liga: Klermon – Nant (Arena 3)

15.00. ABA 2 liga: Sparsi – Sutjeska (Arena 7)

15.25. Bundesliga: Šalke – Keln (Sport Klub 2)

16.00. Izraelska liga, košarka: Kirjat Ata – Makabi (Sport Klub HD)

16.15. Primera: Osasuna – Atletiko Madrid (Arena 2 Premijum)

16.15. Litvanska liga, košarka: Žalgiris – Jonavos (Sport Klub 1)

17.00. AdmiralBet ABA liga: Cedevita Olimpija – Budućnost (Arena 3 Premijum)

17.00. Francuska liga: Ažaksio – Lion (Arena 1)

17.00. Francuska liga, košarka: Asvel – Monako (Arena 3)

17.25. Bundesliga: Bajer Leverkuzen – Borusija Dortmund (Sport Klub 2)

18.00. Serija A: Lacio – Fiorentina (Arena 1 Premijum)

18.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Švedska – Španija (Arena 6)

18.00. ABA 2 liga: Šenčur – Široki (Arena 7)

18.25. Grčka liga: AEK – Aris (Sport Klub 1)

18.30. Primera: Selta – Atletik Bilbao (Arena 2 Premijum)

18.45. Izraelska liga, košarka: Ziona – Hapoel Tel Aviv (Sport Klub 4)

19.00. AdmiralBet ABA liga: Partizan – Mornar (Arena 3 Premijum)

19.00. NBA: Šarlot – Majami (Arena 1)

19.00. Palakanestro: Virtus – Verona (Arena 4)

20.00. Kup Srbije, vaterpolo: Novi Beograd – Crvena zvezda (RTS 2, Arena 3)

20.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Francuska – Danska (RTS 2, Arena 2 Premijum)

20.45. Serija A: Napoli – Roma (Arena 1 Premijum)

20.45. Francuska liga: Pariz Sen Žermen – Rems (Arena 2)

21.00. Primera: Real Madrid – Real Sosijedad (Arena 3 Premijum)

21.00. NFL: Filadelfija – San Francisko (Sport Klub 1)

23.00. NHL: Karolina – Boston (Sport Klub 2)

23.00. NHL: Toronto – Vašington (Sport Klub HD)

00.00. NBA: Memfis – Indijana (Arena 1 Premijum)

00.30. NFL: Kanzas Siti – Sinsinati (Sport Klub 1)

01.30. Argentinska liga: Boka Juniors – Atletiko Tukuman (Arena 2 Premijum)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet