FudbalKošarkaOdbojkaOstali sportoviRukometTenis

SATNICA SPORTA: Đoković šlag na tortu zanimljivog dana

Vreme baš i ne služi najbolje a kao da se šarenolik sportski program potrudio da nam olakša dane u kućama. Izdvajamo to da će ljubitelji crveno-belih moći ponovo da prate svoje fudbalere, crno-beli košarkaše, igra se derbi kola u Premijer ligi na Emirejtsu, pratićemo naše u Juventusu i navijati da Đoković i večeras nadvlada probeme i protivnika, s tim da još uvek čekamo na tačan termin meča.

11.00. Turska liga, košarka: Bahčešehir – Fenerbahče (Arena 2 Premijum)

12.30. Serija A: Sampdorija – Udineze (Arena 1 Premijum)

12.30. ACB liga: Barselona – Bilbao (Arena 1)

13.00. Čempionšip: Sanderlend – Midlzbro (Arena 2 Premijum)

14.00. Primera: Viljareal – Đirona (Arena 3 Premijum)

14.25. Holandska liga: Fejnord – Ajaks (Sport Klub 1)

15.00. Prijateljska utakmica: Crvena zvezda – Dinamo Tbilisi (Arena 1 Premijum)

15.00. Premijer liga: Mančester Siti – Vulverhempton (Arena 2 Premijum)

15.00. Premijer liga: Lids – Brentford (Arena 1)

15.25. Bundesliga: Borusija Dortmund – Augzburg (Sport Klub 2)

15.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Crna Gora – Slovenija (RTS 2, Arena 2)

15.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Zelenortska ostrva – Mađarska (Arena 4)

16.00. Turska liga, košarka: Bursa – Gaziantep (Arena 8)

16.15. Primera: Elče – Osasuna (Arena 3 Premijum)

16.15. Palakanestro: Brindizi – Virtus (Arena 7)

15.20. Litvanski kup, košarka: Lietkbelis – Juventus (Sport Klub 4)

17.00. AdmiralBet ABA liga: Borac – Igokea (Arena 1)

17.00. Francuska liga, košarka: Pariz – Asvel (Arena 6)

17.20. Litvanski kup, košarka: Žalgiris – Vulvsi (Sport Klub 4)

17.25. Bundesliga: Borusija Menhengladbah – Bajer Leverkuzen (Sport Klub 2)

17.30. Premijer liga: Arsenal – Mančester Junajted (Arena 1 Premijum)

17.55. Srpska liga, odbojka: Omladinac – Železničar (RTS 2)

18.00. Serija A: Specija – Roma (Arena 2 Premijum)

18.00. Palakanestro: Ređo Emilija – Olimpija (Arena 2)

18.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Iran – Poljska (Arena 3)

18.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Brazil – Island (Arena 4)

18.25. Grčka liga: Panatinaikos – PAOK (Sport Klub 1)

18.30. ACB liga: Huventud – Gran Kanarija (Arena 3 Premijum)

18.30. Saudijska liga: Al Nasr – Itifak (Sport Klub 5)

19.25. Grčka liga: Atromitos – Olimpijakos (Sport Klub 2)

19.30. AdmiralBet ABA liga: SC Derbi – Partizan (Arena 1 Premijum)

20.00. Izraelska liga, košarka: Hapoel Tel Aviv – Makabi (Sport Klub HD)

20.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Švedska – Portugal (RTS 2, Arena 3)

20.45. Serija A: Juventus – Atalanta (Arena 2 Premijum)

21.00. Primera: Atletik Bilbao – Real Madrid (Arena 3 Premijum)

21.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Španija – Francuska (Arena 2)

21.05. NFL: Bafalo – Sinsinati (Sport Klub 1)

21.30. NBA: Majami – Nju Orleans (Arena 1 Premijum)

00.00. NBA: Toronto – Njujork (Arena 1 Premijum)

00.35. NFL: San Francisko – Dalas (Sport Klub 1)

01.00. NHL: Čikago – LA Kingsi (Sport Klub 3)

01.00. Australijan open (Eurosport)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet