FudbalKošarkaOstali sportoviRukometTenis

SATNICA SPORTA: Dve sekcije crno-belih i mnogo fudbala

Subotu nam je po pravilu najlakše najaviti, mnogo je fudbala i to je unapred garantovan zanimljiv dan. Uz to posebno razloga za zadovoljstvo danas imaju navijači Partizana koji će pratiti svoju košarkašku i rukometnu situaciju.

13.30. Premijer liga: Mančester Siti – Njukasl (Arena 1 Premijum)

14.00. Primera: Getafe – Đirona (Arena 2 Premijum)

15.25. Bundesliga: Union Berlin – Keln (Sport Klub 2)

15.30. Bundesliga: Majnc – Hofenhajm (Sport Klub 6)

16.00. Premijer liga: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

16.00. Premijer liga: Arsenal – Bornmut (Arena 2 Premijum)

16.00. Premijer liga: Čelsi – Lids (Arena 3 Premijum)

16.00. Premijer liga: Brajton – Vest Hem (Arena 1)

16.00. Premijer liga: Vulverhempton – Totenhem (Arena 3)

16.00. Premijer liga: Aston Vila – Kristal Palas (Arena 4)

16.00. ATP, Dubai: Andrej Rubljov – Danil Medvedev (Sport Klub 1)

16.15. Primera: Almerija – Viljareal (Arena 2)

16.30. Bugarska liga: CSKA – Lokomotiva Plovdiv (Sport Klub 7)

16.35. Evropsko prvenstvo, atletika (RTS 2)

17.00. Francuska liga: Lens – Lil (Arena 5)

18.00. AdmiralBet ABA liga: Split – Partizan (Arena 1 Premijum)

18.00. Serija A: Atalanta – Udineze (Arena 3 Premijum)

18.00. Srpska liga, rukomet: Metaloplastika – Partizan (Arena 10)

18.20. Izraelska liga, košarka: Hapoel Tel Aviv – Hapoel Jerusalim (Sport Klub 6)

18.25. Bundesliga: Štutgart – Bajern (Sport Klub 1)

18.30. Premijer liga: Sautempton – Lester (Arena 2 Premijum)

18.30. Primera: Majorka – Elče (Arena 2)

18.30. NHL: Bafalo – Tampa Bej (Sport Klub 4)

19.00. NHL: Boston – Njujork Rendžersi (Sport Klub HD)

19.55. Holandska liga: Fejnord – Groningen (Sport Klub 3)

20.00. AdmiralBet ABA liga: Budućnost – Zadar (Arena 1)

20.25. Nemačka liga, košarka: Alba – Bajern (Sport Klub 1)

20.45. Serija A: Fiorentina – Milan (Arena 1 Premijum)

20.45. ACB liga: Saragosa – Barselona (Arena 2)

21.00. Primera: Atletiko Madrid – Sevilja (Arena 2 Premijum)

21.00. Francuska liga: Pariz Sen Žermen – Nant (Arena 3 Premijum)

21.30. WTA, Ostin (Sport Klub 2)

21.30. NHL: Dalas – Kolorado (Sport Klub 4)

23.00. NBA: Vašington – Toronto (Arena 1 Premijum)

23.15. Argentinska liga: Lanus – River Plejt (Arena 2 Premijum)

00.05. NHL: San Hoze – Vašington (Sport Klub 3)

01.00. NHL: Vinipeg – Edmonton (Sport Klub 1)

02.30. NBA: Milvoki – Filadelfija (Arena 1 Premijum)

04.00. ATP, Akapulko: Finale (Sport Klub 1)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet