BasketFudbalKošarkaOdbojkaOstali sportoviRukometTenis

SATNICA SPORTA: Košarkašice otvaraju i zatvaraju bogat sportski dan

Malo čudno, ali tako dođe zbog vremenske razlike, prvi sportski događaj danas i poslednji u ranu zoru narednog dana po našem vremenu biće utakmice naših košarkašica. Odbojkašice počinju danas odbranu krune, FMP se bori za Ligu šampiona, navijači Partizana pratiće svoju košarkašku i rukometnu sekciju, i još mnogo toga na programu.

09.50. Svetsko prvenstvo, košarka, žene: Australija – Srbija (Sport Klub 1)

12.20. Svetsko prvenstvo, košarka, žene: Japan – Kanada (Sport Klub 1)

13.00. VTB Superkup: Lokomotiva – Mega (Arena 2 Premijum)

13.00. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Belgija – Kenija (Sport Klub 3)

13.00. Svetsko prvenstvo, veslanje (RTS 2)

13.00. Lejver kup (Eurosport)

13.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Kina – Argentina (Sport Klub 4)

14.15. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Japan – Kolumbija (Sport Klub 5)

15.00. Liga nacija: Moldavija – Lihtenštajn (Arena 2 Premijum)

15.00. Liga nacija: Andora – Letonija (Arena 3 Premijum)

15.30. ATP, Mec: Finale (Sport Klub 2)

15.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Holandija – Kamerun (Sport Klub 1)

16.00. VTB Superkup: Partizan – Uniks (Arena 1)

18.00. Liga nacija: Slovačka – Belorusija (Arena 1 Premijum)

18.00. Liga nacija: Azerbejdžan – Kazahstan (Arena 1)

18.00. Arkus liga, rukomet: Jugović – Partizan (RTS 2, Arena 3)

18.30. Španski Superkup, košarka: Real Madrid – Barselona (Arena 2 Premijum)

18.30. VTB Superkup: Zenit – CSKA (Arena 3 Premijum)

18.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Nemačka – Bugarska (Sport Klub 4)

19.00. FIBA Liga šampiona, kvalifikacije: Baken Bers – FMP (Arena 2)

19.00. NFL: Majami – Bafalo (Sport Klub 2)

19.00. NFL: Indijanapolis – Kanzas Siti (Sport Klub HD)

19.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Srbija – Kanada (Sport Klub 1)

19.50. Basket 3×3 World Tour: Utreht (Sport Klub 3)

20.45. Liga nacija: Holandija – Belgija (Arena 1 Premijum)

20.45. Liga nacija: Danska – Francuska (Arena 2 Premijum)

20.45. Liga nacija: Austrija – Hrvatska (Arena 3 Premijum)

20.45. Liga nacija: Vels – Poljska (Arena 1)

20.45. Liga nacija: Farska ostrva – Turska (Arena 3)

20.45. Liga nacija: Luksemburg – Litvanija (Arena 4)

22.25. NFL: Arizona – LA Rams (Sport Klub HD)

23.00. Argentinska liga: Rasing – Union (Arena 1)

02.00. ATP, San Dijego: Finale (Sport Klub 2)

02.20. NFL: Denver – San Francisko (Sport Klub 3)

03.20. Svetsko prvenstvo, košarka, žene: Belgija – Bosna i Hercegovina (Sport Klub 1)

05.20. Svetsko prvenstvo, košarka, žene: Srbija – Mali (Sport Klub 1)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet