FudbalKošarkaOstali sportoviRukomet

SATNICA SPORTA: Mančesterski derbi tema dana

Subota je već u ritmu koji volimo, treba još tu i tamo neko takmičenje da se vrati ali ono najbitnije je uglavnom tu. Shodno programu, fudbal i ostalo sa gradskim derbijem Mančestera kao temom dana.

11.00. Turska liga, košarka: Konjaspor – Karšijaka (Arena 3 Premijum)

12.00. VTB liga: CSKA – Astana (Arena 2 Premijum)

13.00. Prijateljska utakmica: Vojvodina – Paksi (Arena 2)

13.30. Premijer liga: Mančester Junajted – Mančester Siti (Arena 1 Premijum)

13.30. Čempionšip: Roteram – Blekburn (Arena 1)

13.55. Turska liga, fudbal: Konjaspor – Bešiktaš (Sport Klub 1)

16.00. Premijer liga: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

16.00. Premijer liga: Brajton – Liverpul (Arena 2 Premijum)

16.00. Premijer liga: Notingem – Lester (Arena 3 Premijum)

16.00. Premijer liga: Vulverhempton – Vest Hem (Arena 1)

16.00. Premijer liga: Everton – Sautempton (Arena 4)

16.00. Litvanska liga, košarka: Lietkabelis – Neptunas (Sport Klub 4)

16.15. Primera: Đirona – Sevilja (Arena 2)

17.00. AdmiralBet ABA liga: Igokea – Mega (Arena 3)

17.00. Francuska liga: Lens – Okser (Arena 5)

18.00. Serija A: Leće – Milan (Arena 1 Premijum)

18.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Crna Gora – Iran (RTS 2, Arena 4)

18.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Francuska – Saudijska Arabija (Arena 7)

18.30. Premijer liga: Brentford – Bornmut (Arena 2 Premijum)

18.30. Primera: Osasuna – Majorka (Arena 2)

19.00. NBA: Majami – Milvoki (Arena 3 Premijum)

19.00. Francuska liga: Olimpik Marsej – Lorijen (Arena 1)

19.00. AdmiralBet ABA liga: Cedevita Olimpija – Split (Arena 3)

19.00. Grčka liga: PAOK – OFI (Sport Klub 2)

20.00. NHL: Dalas – Kalgari (Sport Klub 3)

20.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Island – Mađarska (Arena 2)

20.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Poljska – Slovenija (Arena 4)

20.45. Serija A: Inter – Verona (Arena 1 Premijum)

20.55. Holandska liga: Ajaks – Tvente (Sport Klub 1)

21.00. Primera: Real Sosijedad – Atletik Bilbao (Arena 2 Premijum)

21.00. Francuska liga: Lion – Strazbur (Arena 1)

21.00. AdmiralBet ABA liga: Cibona – SC Derbi (Arena 3)

22.35. NFL: San Francisko – Sijetl (Sport Klub 2)

01.00. NHL: Boston – Toronto (Sport Klub 3)

01.00. NHL: Vašington – Filadelfija (Sport Klub HD)

02.15. NFL: Džeksonvil – LA Čardžersi (Sport Klub 1)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet