BasketFudbalKošarkaOdbojkaRukometTenis

SATNICA SPORTA: Novi evropski ispiti za večite, počinje Evroliga

U dugom sportskom danu, nema sumnje da će fudbal ipak prevagnuti kao najbitniji deo, Crvena zvezda pa Partizan idu u novi evropski boj. Danas startuje i Evrolige, verovatno će najviše pažnje privući mečevi iz Minhena i Atine, ponovo ćemo gledati i Novaka Đokovića u Astani.

11.00. ATP, Tokio (Sport Klub 2)

11.45. Svetsko prvenstvo, Basket 3×3, u23: Srbija – Katar (Sport Klub HD)

12.00. WTA, Ostrava (Sport Klub 2)

12.00. WTA, Monastir (Sport Klub 2)

13.35. Svetsko prvenstvo, Basket 3×3, u23: Kazahstan – Srbija (Sport Klub HD)

14.00. ATP, Astana: Botik van de Zandšulp – Novak Đoković (Sport Klub 1)

15.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Brazil – Portoriko (Sport Klub 3)

18.00. NBA, predsezona: Atlanta – Milvoki (Arena 2 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Crvena zvezda – Ferencvaroš (RTS 1, Arena 1 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Omonija – Mančester Junajted (Arena 3 Premijum)

18.45. Liga konferencija: Anderleht – Vest Hem (Arena 1)

18.45. Liga Evrope: Monako – Trabzonspor (Arena 2)

18.45. Liga konferencija: Slovacko – Nica (Arena 3)

18.45. Liga Evrope: Helsinki – Ludogorec (Arena 4)

18.45. Liga Evrope: Šturm – Lacio (Arena 5)

18.45. Liga Evrope: Šerif – Real Sosijedad (Arena 6)

18.45. Liga Evrope: Cirih – PSV Ajndhoven (Arena 7)

18.45. Liga Evrope: Malme – Union Berlin (Arena 8)

19.55. Evroliga: Panatinaikos – Real Madrid (Sport Klub 1)

20.00. Evroliga: Makabi – Žalgiris (Sport Klub 4)

20.00. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Kina – Holandija (Sport Klub 5)

20.00. Evroliga: Asvel – Olimpija (Sport Klub 6)

20.25. Evroliga: Bajern – Fenerbahče (Sport Klub 3)

20.25. Evroliga: Valensija – Baskonija (Sport Klub HD)

20.45. Liga šampiona, rukomet: Lomza – Kil (Arena 7)

20.45. Liga šampiona, rukomet: Pariz Sen Žermen – Zagreb (Arena 8)

21.00. Liga konferencija: Keln – Partizan (RTS 1, Arena 1 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Roma – Betis (Arena 2 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Arsenal – Bodo/Glimt (Arena 3 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Olimpijakos – Karabag (Arena 1)

21.00. Liga konferencija: Harts – Fiorentina (Arena 2)

21.00. Liga konferencija: Viljareal – Austrija (Arena 3)

21.00. Liga Evrope: Ren – Dinamo Kijev (Arena 5)

21.00. Liga Evrope: Frajburg – Nant (Arena 6)

00.00. Brazilska liga: Palmeiras – Koritiba (Arena 1)

02.15. NFL: Denver – Indijanapolis (Sport Klub 1)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet