BasketFudbalKošarkaOdbojkaOstali sportoviTenis

SATNICA SPORTA: Odbojkaši počinju na svetskoj smotri, Zvezda čeka Javor

Prebogat sportski dan, brojem, kvalitetom penosa, šarenolikošću sportova. Predvode ga naši odbojkaši koji započinju Svetsko prvenstvo i vaterpolistkinje koje startuju na Evropskom šampionatu. Crvena zvezda posle ispadanja iz kvalifikacija za Ligu šampiona i odlaska trenera čeka Javor, od mnoštva fudbalskih mečeva izdvajaju se derbi kola u Italiji i gostovanje Fulama na Emirejtsu.

10.55. Svetsko prvenstvo, odbojka: Turska – Kina (Sport Klub 3)

11.20. Evropsko prvenstvo, vaterpolo, žene: Srbija – Španija (RTS 2)

13.30. Premijer liga: Sautempton – Mančester Junajted (Arena 1 Premijum)

13.30. Čempionšip: Sanderlend – Norič (Arena 3 Premijum)

13.55. Svetsko prvenstvo, odbojka: Holandija – Egipat (Sport Klub 3)

14.00. Ruska liga: Nižnji Novgorod – Dinamo (Arena 2 Premijum)

15.30. Bundesliga: Herta – Borusija Dortmund (Sport Klub 1)

15.30. Bundesliga: Hofenhajm – Augzburg (Sport Klub 4)

15.30. Bundesliga: Majnc – Bajer Leverkuzen (Sport Klub 5)

15.30. Bundesliga: Šalke – Union Berlin (Sport Klub 9)

16.00. Premijer liga: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

16.00. Premijer liga: Liverpul – Bornmut (Arena 2 Premijum)

16.00. Premijer liga: Čelsi – Lester (Arena 3 Premijum)

16.00. Premijer liga: Mančester Siti – Kristal Palas (Arena 1)

16.00. Premijer liga: Brajton – Lids (Arena 3)

16.00. Premijer liga: Brentford – Everton (Arena 4)

17.00. Austrijska liga: Austrija Lustenau – Salcburg (Sport Klub 8)

17.25. Svetsko prvenstvo, odbojka: Tunis – Portoriko (Sport Klub HD)

17.30. Primera: Elče – Real Sosijedad (Arena 2)

17.30. Svetsko prvenstvo, odbojka: Argentina – Iran (Sport Klub 1)

18.00. MozzartBet Super liga: Mladost Lučani – Voždovac (Arena 1)

18.10. Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, košarka: Češka – Mađarska (Sport Klub 4)

18.20. Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, košarka: Litvanija – Crna Gora (Sport Klub 3)

18.30. Premijer liga: Arsenal – Fulam (Arena 1 Premijum)

18.30. Serija A: Juventus – Roma (Arena 2 Premijum)

18.30. Serija A: Kremoneze – Torino (Arena 3 Premijum)

19.00. Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, košarka: Holandija – Španija (Sport Klub 9)

19.00. Basket 3×3: Karlovac (Sport Klub 10)

19.30. Primera: Rajo Valjekano – Majorka (Arena 2)

19.50. Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, košarka: Bosna i Hercegovina – Francuska (Sport Klub 2)

20.00. Basket 3×3: Smederevo (RTS 2)

20.25. Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, košarka: Italija – Gruzija (Sport Klub HD)

20.30. Svetsko prvenstvo, odbojka: Ukrajina – Srbija (Sport Klub 1)

20.30. MozzartBet Super liga: Crvena zvezda – Javor (Arena 1 Premijum)

20.45. Serija A: Milan – Bolonja (Arena 2 Premijum)

21.00. WTA, Kvebek: Finale (Sport Klub 9)

21.10. Svetsko prvenstvo, odbojka: Italija – Kanada (Sport Klub 3)

22.00. Primera: Almerija – Sevilja (Arena 1)

22.00. Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, košarka: Island – Ukrajina (Sport Klub 5)

23.00. ATP, Vinston Salem: Finale (Sport Klub 2)

00.00. Brazilska liga: Fluminenze – Palmeiras (Arena 2)

01.30. Argentinska liga: Tigre – River Plejt (Arena 1 Premijum)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet