FudbalKošarkaOdbojkaOstali sportoviTenis

SATNICA SPORTA: Orlovi ponovo lete, tri košarkaška kluba na terenu

Izuzetno šarenolik sportski dan, mnogo različitih sportova. Ipak, izdvaja se fudbal jer Srbija igra novu utakmicu u Ligi nacija, pre toga tri srpska košarkaška kluba izlaze na teren, Mega pa Partizan na VTB Superkupu, Crvena zvezda na turniru u Nikoziji.

09.50. Svetsko prvenstvo, košarka, žene: Bosna i Hercegovina – Južna Koreja (Sport Klub 1)

12.20. Svetsko prvenstvo, košarka, žene: Portoriko – Belgija (Sport Klub 1)

12.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Turska – Tajland (Sport Klub 3)

13.30. Svetsko prvenstvo, veslanje (RTS 2)

13.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Belgija – Portoriko (Sport Klub 4)

14.00. ATP, Mec: Lorenco Sonego – Hubert Hurkač (Sport Klub 2)

14.50. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Italija – Kamerun (Sport Klub 1)

15.00. Liga nacija: Jermenija – Ukrajina (Arena 2 Premijum)

15.30. Brazilska liga, futsal: Džoinvil – Kampo Murao (Sport Klub 5)

16.00. Turnir ,,Milan Ćele Vilotić“: Srbija – Portugal (Arena 1 Premijum)

16.00. VTB Superkup: Uniks – Mega (Arena 3 Premijum)

17.00. Prijateljska utakmica, košarka: Crvena zvezda – Olimpijakos (Arena 2 Premijum)

18.00. Liga nacija: Slovenija – Norveška (Arena 1 Premijum)

18.20. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Dominikana – Južna Koreja (Sport Klub 1)

18.30. VTB Superkup: Zenit – Partizan (Arena 3 Premijum)

18.30. Španski Superkup, košarka: Betis – Real Madrid (Arena 1)

19.20. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: SAD – Kazahstan (Sport Klub 2)

20.20. Svetsko prvenstvo, odbojka, žene: Brazil – Češka (Sport Klub 1)

20.45. Liga nacija: Srbija – Švedska (RTS 1, Arena 1 Premijum)

20.45. Liga nacija: Španija – Švajcarska (Arena 2 Premijum)

20.45. Liga nacija: Češka – Portugal (Arena 3 Premijum)

20.45. Liga nacija: Škotska – Irska (Arena 2)

20.45. Liga nacija: Kipar – Grčka (Arena 3)

20.45. Liga nacija: Izrael – Albanija (Arena 4)

21.30. Španski Superkup, košarka: Huventud – Barselona (Arena 1)

23.00. Argentinska liga: River Plejt – Taljeres Kordoba (Arena 2)

23.00. ATP, San Dijego: Polufinale (Sport Klub 2)

23.55. Brazilska liga, futsal: Karlos Barbosa – Mareko (Sport Klub 4)

05.00. WTA, Tokio: Finale (Sport Klub 2)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet