eSportsFudbalKošarkaOstali sportoviRukometTenis

SATNICA SPORTA: Partizan u Milanu, rukometaši, Esports…

Mnogo fudbala danas kad se igraju Liga Evrope i Liga konferencija ali nam nije u prvom planu po važnosti. Košarkaši Partizana pokušaće da dođu do još jednog brejka na Apeninskom poluostrvu, rukometaši igraju bitan meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, Esports sekcije oba večita rivala ponovo su u akciji.

15.00. ABA 2 liga: Sloga – Pelister (Arena 3)

15.55. SEHA liga: Nekse – Vojvodina (RTS 2)

17.55. Evroliga: Alba – Virtus (Sport Klub 2)

18.00. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, rukomet: Srbija – Norveška (RTS 1, Arena 3 Premijum)

18.00. ABA 2 liga: Široki – Vrijednosnice Osijek (Arena 6)

18.00. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, rukomet: Crna Gora – Slovenija (Arena 7)

18.00. FIBA Liga šampiona: Galatasaraj – Unikaha (Arena 9)

18.25. Saudijska liga: Al Itihad – Al Nasr (Sport Klub 3)

18.30. LoL – EBL: Crvena zvezda Esports – Ankora Gaming (Sport Klub Esports)

18.45. Liga Evrope: Sporting – Arsenal (Arena 1 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Roma – Real Sosijedad (Arena 2 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Bajer Leverkuzen – Ferencvaroš (Arena 1)

18.45. Liga Evrope: Union Berlin – Union Rojal (Arena 2)

18.45. Liga konferencija: AEK Larnaka – Vest Hem (Arena 3)

18.45. Liga konferencija: Anderleht – Viljareal (Arena 4)

19.00. Evroliga: Žalgiris – Asvel (Sport Klub 4)

20.00. ATP, WTA, Indijan Vels (Sport Klub 2)

20.00. Evroliga: Olimpijakos – Bajern (Sport Klub HD)

20.25. Evroliga: Olimpija – Partizan (Sport Klub 1)

20.40. Evroliga: Real Madrid – Valensija (Sport Klub 3)

21.00. Liga Evrope: Mančester Junajted – Betis (Arena 1 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Juventus – Frajburg (Arena 2 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Sevilja – Fenerbahče (Arena 3 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Šahtjor – Fejnord (Arena 1)

21.00. Liga konferencija: Fiorentina – Sivaspor (Arena 2)

21.00. Liga konferencija: Gent – Bašakšehir (Arena 3)

21.00. Liga konferencija: Bazel – Slovan (Arena 4)

21.00. Liga konferencija: Leh – Đurgarden (Arena 5)

21.00. ABA 2 liga: Podgorica – Helios (Arena 7)

21.00. LoL – EBL: Partizan Esports – Magaza Esports (Sport Klub Esports)

23.00. NHL: Vašington – Nju Džersi (Sport Klub 3)

01.30. NBA: Memfis – Golden Stejt (Arena 1 Premijum)

01.30. NHL: Boston – Edmonton (Sport Klub 4)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet