BasketFudbalKošarkaOdbojkaOstali sportoviTenis

SATNICA SPORTA: Program ko poručen za novembarsku nedelju

Mnogo toga je na programu danas, kvantitativno najviše košarke. U ranoj fazi dana vaterpolo uz naravno početak mundijalskog programa koji je kao poručen za kraj sedmice u ovo doba godine.

10.00. Regionalna liga, vaterpolo: Novi Beograd – Mornar (Arena 1)

10.00. Regionalna liga, vaterpolo: Primorac – Partizan (Arena 8)

10.25. Basket 3×3 World Tour, Hong Kong (Sport Klub 1)

11.00. Svetsko prvenstvo: Japan – Kostarika (RTS 1, Arena 1 Premijum)

11.30. Regionalna liga, vaterpolo: Radnički – Jadran Herceg Novi (Arena 8)

12.00. ABA 2 liga: Gorica – Pelister (Arena 4)

13.00. Regionalna liga, vaterpolo: Crvena zvezda – Jug (Arena 3)

13.00. Regionalna liga, vaterpolo: Solaris – Šabac (Arena 8)

13.00. Dejvis kup: Australija – Kanada (Sport Klub 2)

13.30. Turska liga, košarka: Manisa – Efes (Arena 1)

14.00. Svetsko prvenstvo: Belgija – Maroko (RTS 1, Arena 1 Premijum)

15.00. ABA 2 liga: Vrijednosnice – Sutjeska (Arena 3)

15.55. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka, žene: Turska – Slovenija (Sport Klub 3)

16.10. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka, žene: Belgija – Bosna i Hercegovina (Sport Klub 1)

17.00. Svetsko prvenstvo: Hrvatska – Kanada (RTS 1, Arena 1 Premijum)

17.00. ACB liga: Baskonija – Đirona (Arena 2 Premijum)

17.00. KLS: Spartak – Vojvodina (Arena 3)

17.55. Srpska liga, odbojka: Ub – Železničar (RTS 2)

18.00. ABA 2 liga: Široki – Zlatibor (Arena 1)

18.00. Palakanestro: Virtus – Brindizi (Arena 2)

18.30. Turska liga, košarka: Galatasaraj – Fenerbahče (Arena 3 Premijum)

18.55. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka, žene: Hrvatska – Bugarska (Sport Klub 3)

19.00. AdmiralBet ABA liga: FMP – Igokea (Arena 2 Premijum)

19.00. NFL: Tenesi – Sinsinati (Sport Klub 4)

19.00. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, košarka, žene: Severna Makedonija – Nemačka (Sport Klub HD)

19.15. Izraelska liga, košarka: Makabi – Hapoel Jerusalim (Sport Klub 5)

20.00. Svetsko prvenstvo: Španija – Nemačka (RTS 1, Arena 1 Premijum)

20.00. NHL: Minesota – Arizona (Sport Klub 6)

21.00. AdmiralBet ABA liga: MZT – Mega (Arena 3 Premijum)

21.30. NBA: Minesota – Golden Stejt (Arena 2 Premijum)

22.05. NFL: Arizona – LA Čardžersi (Sport Klub 3)

22.25. NFL: Kanzas Siti – LA Ramsi (Sport Klub 2)

00.00. NBA: Njujork – Memfis (Arena 1 Premijum)

01.00. NHL: Čikago – Vinipeg (Sport Klub HD)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet