FudbalKošarkaOstali sportoviRukometTenis

SATNICA SPORTA: Subota za rano ustajanje

Razlog – najbitniji događaji od prepodnevnih časova. Đokovićev treći meč u Melburnu i srpski predstavnici u vaterpolo regionalnoj ligi otvaraju dan, sledi jedan od derbija kola u Premijer ligi i nova utakmica naših rukometaša na Mundijalu. Popodne i veče ispunjeni su onako kako smo navikli subotom.

09.00. Australijan open: Grigor Dimitrov – Novak Đoković (Eurosport)

09.45. Regionalna liga, vaterpolo: Crvena zvezda – Novi Beograd (Arena 4)

11.30. Regionalna liga, vaterpolo: Mladost – Radnički (Arena 4)

13.15. Regionalna liga, vaterpolo: Partizan – Šabac (RTS 2, Arena 1)

13.30. Premijer liga: Liverpul – Čelsi (Arena 1 Premijum)

13.30. Čempionšip: Koventri – Norič (Arena 2)

14.00. Primera: Rajo Valjekano – Real Sosijedad (Arena 2 Premijum)

15.00. Prijateljska utakmica: Crvena zvezda – Koper (Arena 1)

15.00. Serija A: Verona – Leće (Arena 4)

15.25. Bundesliga: Union Berlin – Hofenhajm (Sport Klub 1)

15.25. Bundesliga: Ajntraht – Šalke (Sport Klub 2)

15.30. Bundesliga: Volfsburg – Frajburg (Sport Klub 5)

15.30. Bundesliga: Bohum – Herta (Sport Klub 7)

15.30. Bundesliga: Štutgart – Majnc (Sport Klub 8)

15.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Srbija – Argentina (RTS 1, Arena 3 Premijum)

16.00. Premijer liga: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

16.00. Premijer liga: Vest Hem – Everton (Arena 2 Premijum)

16.00. Premijer liga: Lester – Brajton (Arena 2)

16.00. Premijer liga: Notingem – Bornmut (Arena 5)

16.00. Premijer liga: Sautempton – Aston Vila (Arena 6)

16.15. Primera: Espanjol – Betis (Arena 3)

17.00. AdmiralBet ABA liga: MZT – Budućnost (Arena 1)

18.00. Serija A: Salernitana – Napoli (Arena 1 Premijum)

18.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Hrvatska – Belgija (Arena 2)

18.00. Svetsko prvenstvo, rukomet: Severna Makedonija – Tunis (Arena 4)

18.20. Izraelska liga, košarka: Hapoel Jerusalim – Herclija (Sport Klub 5)

18.30. Premijer liga: Kristal Palas – Njukasl (Arena 2 Premijum)

18.30. Primera: Atletiko Madrid – Valjadolid (Arena 3 Premijum)

18.30. NHL: Bafalo – Anahajm (Sport Klub 1)

18.30. Bundesliga: Keln – Verder (Sport Klub 2)

19.55. Holandska liga: PSV – Vitese (Sport Klub 4)

20.25. Nemačka liga, košarka: Bon – Oldenburg (Sport Klub 2)

20.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: Holandija – Nemačka (RTS 2, Arena 3 Premijum)

20.30. Svetsko prvenstvo, rukomet: SAD – Danska (Arena 3)

20.45. Serija A: Fiorentina – Torino (Arena 1 Premijum)

21.00. Primera: Sevilja – Kadiz (Arena 2 Premijum)

21.00. NHL: Kalgari – Tampa Bej (Sport Klub 3)

22.35. NFL: Kanzas Siti – Džeksonvil (Sport Klub 1)

23.00. NBA: Toronto – Boston (Arena 1 Premijum)

00.00. NHL: Florida – Minesota (Sport Klub 3)

01.00. NHL: Montreal – Toronto (Sport Klub HD)

01.00. Australijan open (Eurosport)

01.30. NBA: Klivlend – Milvoki (Arena 1 Premijum)

02.15. NFL: Filadelfija – Njujork Džajantsi (Sport Klub 1)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet