FudbalKošarkaOstali sportovi

SATNICA SPORTA: Subotnje navike

Program nije spektakularan ali je dobar. Svašta može da se nađe danas, za ljubitelje fudbala, košarke, vaterpola… Čak ćemo i Jokića gledati u za našu vremensku zonu idealnom terminu.

12.00. ABA 2 liga: TFT Skoplje – Vrijednosnice Osijek (Arena 3)

13.25. FA kup: Valsal – Lester (Sport Klub 1)

13.30. Čempionšip: Čarlton – Bolton (Arena 1)

14.00. Primera: Kadiz – Majorka (Arena 2 Premijum)

15.00. Serija A: Empoli – Torino (Arena 1 Premijum)

15.00. ABA 2 liga: Krka – Helios (Arena 3)

15.25. Bundesliga: Herta – Union Berlin (Sport Klub 3)

15.30. Bundesliga: Hofenhajm – Borusija Menhengladbah (Sport Klub 6)

15.55. FA kup: Fulam – Sanderlend (Sport Klub 1)

16.00. Čempionšip: Midlzbro – Votford (Arena 2)

16.00. Litvanska liga, košarka: Lietkabelis – Pienai (Sport Klub D)

16.15. Primera: Đirona – Barselona (Arena 2 Premijum)

16.30. Holandska liga: PSV – Go Ahead Eagles (Sport Klub 8)

17.00. AdmiralBet ABA liga: Igokea – Split (Arena 1)

17.00. Kup Srbije, vaterpolo: Novi Beograd – Partizan (RTS 2, Arena 3)

18.00. Serija A: Kremoneze – Inter (Arena 1 Premijum)

18.00. ABA 2 liga: Sloga – Borac (Arena 2)

18.25. Bundesliga: Bajern – Ajntraht (Sport Klub 1)

18.30. Primera: Sevilja – Elče (Arena 2 Premijum)

18.55. FA kup: Preston – Totenhem (Sport Klub 2)

19.00. AdmiralBet ABA liga: SC Derbi – MZT (Arena 1)

19.30. Palakanestro: Vareze – Breša (Arena 3)

20.00. Kup Srbije, vaterpolo: Radnički – Crvena zvezda (RTS 2, Arena 2)

20.00. Profi boks, O2 London: Beterbiev – Yarde (Sport Klub 4)

20.30. Nemačka liga, košarka: Ludvigsburg – Oldenburg (Sport Klub HD)

20.45. Serija A: Atalanta – Sampdorija (Arena 2 Premijum)

20.45. Portugalski Liga kup: Sporting – Porto (Arena 4)

20.45. ACB liga: Đirona – Barselona (Arena 5)

20.55. FA kup: Mančester Junajted – Reding (Sport Klub 1)

21.00. NBA: Filadelfija – Denver (Arena 1 Premijum)

21.00. Primera: Getafe – Betis (Arena 3 Premijum)

21.00. Francuska liga: Olimpik Marsej – Monako (Arena 1)

21.00. NHL: Kolorado – Sent Luis (Sport Klub 2)

01.00. NHL: Tampa Bej – LA Kingsi (Sport Klub 3)

01.30. Argentinska liga: Kordoba – River Plejt (Arena 2 Premijum)

02.30. NBA: Boston – Lejkersi (Arena 1 Premijum)

03.00. NHL: Minesota – Bafalo (Sport Klub 1)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet