Satnica sporta

SATNICA SPORTA: Veče crveno-belih i engleskog fudbala

Kako odmiču ovi dani nema se šta mnogo reći već se radovati bogatom sportskom programu. Posebno to mogu da učine zvezdaši koji će navijati za svoje fudbalere i košarkaše, jako lepo veče čeka i ljubitelje Premijer lige.

12.25. Liga šampiona, vaterpolo: Sabadelj – Novi Beograd (Sport Klub 2)

13.00. Kup Srbije: Radnički Kragujevac – Smederevo (Arena 1 Premijum)

13.00. Kup Srbije: Vršac – Napredak (Arena 2 Premijum)

15.30. Kup Srbije: Čukarički – Javor (Arena 1 Premijum)

15.30. Kup Srbije: Voždovac – Radnički Sremska Mitrovica (Arena 2 Premijum)

17.30. Liga šampiona, odbojka, žene: Vakifbank – Jedinstvo Stara Pazova (Arena 1)

17.55. Evrokup: Lietkabelis – Budućnost (Sport Klub 2)

17.55. Evrokup: Bešiktaš – Huventud (Sport Klub 3)

18.00. Kup Srbije: Crvena zvezda – Radnički Niš (Arena 1 Premijum)

18.00. Kup Srbije: Mladost GAT – Vojvodina (Arena 2 Premijum)

18.00. Nemački Kup: Bajer Leverkuzen – Paderborn (Arena 3 Premijum)

18.00. FIBA Liga šampiona: Bursa – Breogan (Arena 6)

18.00. Evrokup: Vulvsi – Pariz (Sport Klub 6)

18.00. Liga šampiona, vaterpolo: Olimpijakos – Pro Reko (Sport Klub 7)

18.45. Liga šampiona, rukomet: Kil – Kolštad (Arena 5)

20.00. Evrokup: Trento – Ulm (Sport Klub 7)

20.15. Evroliga: Asvel – Makabi (Sport Klub HD)

20.25. Evroliga: Virtus – Barselona (Sport Klub 2)

20.25. Evroliga: Baskonija – Fenerbahče (Sport Klub 3)

20.30. Premijer liga: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

20.30. Premijer liga: Šefild Junajted – Liverpul (Arena 1)

20.30. Premijer liga: Brajton – Brentford (Arena 2)

20.30. Premijer liga: Fulam – Notingem (Arena 4)

20.30. Premijer liga: Kristal Palas – Bornmut (Arena 5)

20.35. Evroliga: Valensija – Crvena zvezda (Sport Klub 1)

20.45. Nemački kup: Štutgart – Borusija Dortmund (Arena 6)

20.45. Italijanski Kup: Fiorentina – Parma (Arena 7)

21.00. Francuska liga: Olimpik Marsej – Lion (Arena 3)

21.15. Premijer liga: Mančester Junajted – Čelsi (Arena 2 Premijum)

21.15. Premijer liga: Aston Vila – Mančester Siti (Arena 3 Premijum)

01.30. Brazilska liga: Kruzeiro – Palmeiras (Arena 3 Premijum)

04.00. NBA: Klipersi – Denver (Arena 1 Premijum)

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet