FudbalSrbija

Šest golova i triler u Lučanima, Novi Pazar se u Subotici podsetio kako je osvojiti tri boda (VIDEO)

Pri kraju smo ovog ciklusa takmičenja u Super ligi.

Mladost je napadala i pretila od početka utakmice ali je do prednosti iz prvog pokušaja došao Metalac. Kostić je u 18. minutu odbio loptu do Bačkulje koji uspeva da ga prebaci.

Primljeni gol nije poremetio domaće, ređali su se napadi i pritisak je urodio plodom u 29. minutu, izjednačio je Tumbasević. Na odmor je Mladost otišla sa vođstvom, Gordić se u 36. minutu našao na pravom mestu.

Na naredno uzbuđenje čekali smo do 76. minuta kada je jako lepim golom novo izjednačenje doneo Stojanović. Završnica za infarkt, Gordić se još jednom našao na pravom mestu i pogodio za novo vođstvo Mladosti u drugom minutu nadoknade, no tu nije bio kraj, Krajišnik je izveo slobodan udarac koji minut kasnije, Milićević donosi bod Metalcu – 3:3.

Uzbudljivo je bilo i u Subotici, skoro pa podjednako. Poveo je Spartak u 12. minutu, lošu reakciju defanzivne linije Novog Pazara kaznio je Nikolić.

Ispromašivali su se Golubovi u nastavku, to je kažnjeno pred kraj poluvremena kada im je odbranu promešao Mujazinović. Ofanziva Spartaka i u nastavku, Srećković je pogodio stativu iz penala, jedan gol je poništen zbog ofsajda, sve je to kaznio Zimonjić u samom finišu za preokret i veliko slavlje.