FudbalItalija

Torino obadovao Rosonere, Napoli preskočio Inter (VIDEO)

Trka za titulu u Italji odavno nije bila zanimljiva.

Nisu se našli na terenu danas ali je pobednik dana Milan. Inter je u Torinu morao da juri zaostatak od 12. minuta kada je Bikove u vođstvo doveo Breme. Sve što su uspeli Neroazuri je da golom Koree u trećem minutu nadoknade izbegnu poraz ali činjenica da nisu pobedili na ovom gostovanju znači da Rosoneri ostaju na prvom mestu bez obzira što imaju utakmicu više i mogućnost osvajanja tri boda Inzagijeve ekipe. Naravno, ništa nije gotovo, to samo znači da Milan ima pol poziciju u nastavku trke za šampionski naslov.

Sa bodom više ali i utakmicom više od Intera na drugoj poziciji je sada Napoli. Napolitancima je u Veroni vođstvo doneo Osimen u 14. minutu na centaršut Politana.

Isti igrač duplirao je prednost Napolija u 71. minutu. Šest minuta kasnije smanjio je Faraoni ali je to bilo sve od domaćina – 1:2.

Sve manje nade da se bar do kraja bori za Ligu šampiona ima Roma. Udineze je poveo preko Moline u 15. minutu, Đalorose je poraza u Udinama spasao Pelegrini sa bele tačke u zaustavnom vremenu.

Isto važi i za Atalantu koja je na svom terenu odigrala bez golova sa Đenovom koja je u seriji remija. Fiorentina je na svom stadionu sa igračem više savladala Bolonju pogotkom Toreire u 70. minutu.