FudbalLiga šampionaOstale lige

Trener Makabija iskazao nezadovoljstvo što im nije odložena utakmica u prvenstvu

Večeras sa početkom u 21 čas na programu je prva utakmica plej-of faze za ulazak u Ligu šampiona, a sastaju se Makabi iz Haife i Crvena zvezda, pred ovaj duel je govorio trener izraelskog kluba, Barak Baher, koji veruju u svoju ekipu.

„Smatram da smo strogi prema igri koju smo prikazali na Kipru. Ukoliko posmatrate čiste prilike trebalo je da rezultat bude 5:2 za nas. Istina je da je bilo i manje dobrih stvari, ali ovo je vrlo dobar tim i došli smo do ove faze svojim zaslugama. Nalazimo se u odličnoj poziciji, u dobroj smo formi i želimo da napravimo još jedan korak napred. Želimo da igramo svoju igru, međutim rival je jak. Protiv Olimpijakosa smo krenuli u napad i rano postigli gol. Imamo iskusne igrače koji znaju kako da se nose sa teškim situacijama poput one u Limasolu. Stvari mogu da krenu u oba smera, ali je važno na pravi način reagovati na rasplet. Verujem da će igrači uspeti u tome“

Međutim, na kraju je pokazao nezadovoljstvo  zbog činjenice što prvenstveni meč njegovog tima nije odložen.

„Ne sviđa mi se što moram da se bavim ovom temom uoči utakmice, ali svima su prvenstveni dueli odlagani zbog izazova u Evropi. Neće međutim biti izgovora. Šteta što je ovako, ali ćemo dati sve od sebe i sutra i u subotu“, izjavio je Baher.

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet