EngleskaFudbal

Trešnjice šokirale Liverpul!

Fudbaleri Liverpula su prošle nedelje deklasirali Junajted sa 7:0, a danas su izgubili od Bornmuta sa 1:0. To je čar Premijer lige!

Popularni „lanč tajm“ meč 27. kola Premijer lige otvorile su Trešnjice na svom Vitaliti stadionu protiv Klopovog Liverpula za koji se činilo da diže formu. Statistika je na strani Liverpula bila tokom čitavog meča, ali svi znamo onu floskulu o statistici i bikiniju. U 28. minutu gol za domaći Bornmut je postigao drugi najbrži strelac u najjačoj ligi sveta, Filip Biling.

Napadao je Liverpul, stvarao šanse, ali uzalud… U 69. minutu je sviran penal za Crvene, ali Mohamed Salah je bio neprecizan. Do kraja utakmice se rezultat se nije menjao, a Klopov tim je ostao praznih džepova.

BOURNEMOUTH, ENGLAND – MARCH 11: Mohamed Salah of Liverpool misses a penalty kick during the Premier League match between AFC Bournemouth and Liverpool FC at Vitality Stadium on March 11, 2023 in Bournemouth, England. (Photo by Charlie Crowhurst/Getty Images)

Liverpul ostaje za sada na petom mestu sa 42 boda, dok Bornmut sada deli 12. mesto sa Vulvsima i Kristal Palasom sa po 27 bodova, uz to što ova dva tima imaju po meč manje.