FudbalSrbija

TSC iščupao bod na Banovom brdu, Radnik slavio na Karađorđu (VIDEO)

Tri utakmice 27. kola danas su bile na programu.

Zanimljivo je bilo na stadionu Čukaričkog, domaćin je imao više prilika, češće pretio a na gol se čekalo do 56. minuta. Tada je idealan centaršut Rogana sa desne strane Rakonjac sproveo u gol.

TSC je zaigrao bolje i na kraju došao do boda. U sudijskoj nadoknadi gosti su se izborili za penal, Škuletić je pogodio prečku, u nastavku akcije Mirčevski je izjednačio – 1:1.

Proleter svoju inicijativu u prvom poluvremenu nije uspeo da pretvori u gol, zato je u nastavku utakmice kažnje. Tačnije, u drugom poluvremenu, Milovanović je u 56. minutu na idealan centaršut Babić doveo Radnik u vođstvo.

Deset minuta kasnije loša intervencija Novića kumovala je drugom golu Surduličana. Golman domaćih odbio je loptu ka Babiću koji ga je prebacio – 0:2.

Već ste mogli da čitate o duelu na Čairu. Pogotkom Pejovića sa penala u 16. minutu Radnički je produžio niz poraza Vojvodine i izgleda kumovao smeni Slavoljuba Đorđevića.