FudbalSrbija

Voždovac uplovio u mirne vode, Čukarički prekinuo post (VIDEO)

Sa takmičenjem nastavljamo početkom februara.

Očigledno je Voždovac ozbiljnije shvatio Spartak nego što je to bio slučaj u Humskoj pa je polusezona završena sa dva vezana trijumfa. Sem jednog opasnog pokušaja Bijelovića, domaćin je taj koji je napadao skoro sve vreme u prvom poluvremenu. Dobra igra je krunisana pred odlazak na odmor, Pantović je centrirao sa leve strane a Burmaz glavom pogodio mrežu.

Voždovac je bio bolji rival i u drugom poluvremenu u kome smo videli dva penala, po jedan na obe strane. Srećković je u 72. minutu pogodio prečku, Pantović je osam minuta kasnije precizniji i omogućava Zmajevima mirniju završnicu – 2:0.

Pred odlazak na pauzu Čukarički je prekinuo post koji traje već tri kola i produžio niz ekipe Mladost GAT na tri poraza. Nije domaćin dobro počeo, Tošić ga je spasio intervencijom na gol liniji a onda je nakon pola sata igre nakon njegovog centaršuta Rogan lukavo reagovao i prebacio Milojevića. Šest minuta kasnije Ivanović se našao na pravom mestu da posle Endijaevog udarca glavom pogodi mrežu, u nastavku utakmice je stativa u dva navrata spašavala Novosađane ubedljivijeg poraza – 2:0.