FudbalŠpanija

Vratio se Sadik – vratile se pobede, gol i asistencija za Đurđevića (VIDEO)

Uspešan nastup bivših napadača Partizana u Segundi večeras.

Posle fenomenalnog starta sezone Almerija je upala u kanal, serija loših rezultata skinula ih je sa prvog mesta koje su čvrsto držali sa velikom bodovnom razlikom u odnosu na konkurente. Povratkom Umara Sadik sa Kupa nacija, ekipa je izašla iz rezultatske krize, Nigerijac je bio najzaslužniji za pobedu u prošlom kolu a i večeras je bio strelac pobedonosnog gola u Malagi. Centaršut Portilja sproveo je u mrežu u 53. minutu, Sadikov gol za pobedu možete videti ovde.

Posle dva vezana poraza Hihon je ubedljivo slavio na gostovanju Mirandesu. Đurđević je u 33. minutu sa bele tačke otključao gol domaćina, zatim je u 67. Garsija duplirao prednost. Pet minuta kasnije konačnih 0:3 postavio je Rivera na Đurđevićevu asistenciju, sve golove možete videti ovde.