FudbalSrbija

Zvezda korak bliže velikom pojačanju?

Fudbaleri Real Madrida su sinoć bez problema savladali Valensiju rezultatom 4:1, a jedan od aktera ovog susreta bio je i Kristijan Pićini.

Italijanski desni bek je velika želja Dejana Stankovića, a fudbaler je i sam otkrio da „slepi miševi“ nemaju nameru da produže saradnju sa njim.

Đanluka Di Marcio piše da je Zvezda u ovom trenutku jedini ozbiljan kandidat za novu destinaciju iskusnog desnog beka.

„Produžetak saradnje sa Valensijom je bio moj cilj, ali u klubu nemaju tu nameru. Nažalost, moraću da analizuram predloge. Valensija je moj dom i vratiću se ovde posle fudbala“, rekao je Pićini.

Navodno, Zvezda želi da ga pozajmi od Valensije do kraja sezone, pa da ga na leto potpiše kao slobodnog igrača.

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Back to top button
Admiral Bet