Ostali sportovi

Zvezda se pobedom oprostila od regionalne lige

Crveno-beli ostvarili trijumf nad Budvom na završetku ovogodišnjeg učešća u regionalnom takmičenju – 7:12 (2:3, 0:3, 3:4, 2:2).

Prvog igrača više Zvezda je iskoristila i od tog momenta do kraja prve deonice gledali smo igru gol za gol s tim da je poslednji u ovom periodu postigao Pješivac za gol prednosti koji rival nije imao vremena da stigne za razliku od prethodna dva vođstva. Stegli su odbrane i jedni i drugi, dugo je izgledalo da neće biti pogodaka u drugoj četvrtini sve dok golom u kontri Đurđić nije najavio furioznu završnicu poluvremena u režiji Basare – 2:6.

Gajić i Pješivac nastavili su seriju posle pauze, konsolidovala se Budva ali je bilo jasno da je utakmica rešena. Ostatak iste bio je formalnost, Zvezda je bez problema održavala rezultatsku distancu.

Basara je sa tri gola predvodio crveno-bele, po dva su postigli Pješivac i Đurđić, koliko i na drugoj strani Ivanović i Žardan. Zvezda je takmičenje završila sa sedam pobeda i pet poraza, posle današnjih utakmica ostaje da se vidi da li na šestom ili sedmom mestu.