Rukometaši Partizana se posle dugo godina vraćaju u Ligu šampiona.
EHF je sada potvrdio i objavio koji će sve timovi igrati u elitnom takmičenju naredne sezone.
Žreb za grupnu fazu zakazan je za petak od 11 časova.
Potvrđeno je da će naredne sezone u Ligi šampiona igrati Zagreb, Olborg, Barselona, PSŽ, Magdeburg, Vesprem, Kolštad, Kjelce, Sporting, Dinamo Bukuret, Melsungen, Orhus, GOG, Nant, Monpelje, Fihse, Pik Seged, Vardar, Visla, Porto, Celje, Krins Lucern, Kristijanštad i Partizan. Još uvek se razmatraju mesta za Tatabanju, Valur i Elverum.





