Rukometaši Partizana se posle dugo godina vraćaju u Ligu šampiona.

EHF je sada potvrdio i objavio koji će sve timovi igrati u elitnom takmičenju naredne sezone.

Žreb za grupnu fazu zakazan je za petak od 11 časova.

Potvrđeno je da će naredne sezone u Ligi šampiona igrati Zagreb, Olborg, Barselona, PSŽ, Magdeburg, Vesprem, Kolštad, Kjelce, Sporting, Dinamo Bukuret, Melsungen, Orhus, GOG, Nant, Monpelje, Fihse, Pik Seged, Vardar, Visla, Porto, Celje, Krins Lucern, Kristijanštad i Partizan. Još uvek se razmatraju mesta za Tatabanju, Valur i Elverum.

Shares:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *