Bez obzira što je imao sezonu ispod svojih standarda, Lorenco Braun je i dalje cenjen među evroligaškim klubovima. Dugo se zna da Panatinaikos traži način rastanka, posle angažmana Ti Džej Šortsa to je dobilo na nužnosti.

Naš portal je pre dve nedelje izvestio da je Braun jedan od plejmejkera sa kojima Crvena zvezda pregovara, što su potvrdili i sa SDNA. U tom trenutku bio je prva opcija, Mado Lo druga, u međuvremenu su crveno-beli pokušali da se umešaju u trku za Vasilija Micića stavivši na sto astronomsku ponudu, ne i najveću. Šta će biti od svega toga, neka vreme pokaže, tek, u slučaju španskog reprezentativca Zvezda je dobila konkurenciju.

Juče je Mundo Deportivo izašao sa informacijom da je Braun u pregovorima sa Barselonom. Tvrdnje ovog lista uvek treba uzeti sa velikom dozom ozbiljnosti, znajući njihovu bliskost ovom klubu. Za sada je Barselona poprilično fokusirana na veterane, Braun je najnovije ime na toj listi igrača, dogovorenih ili u pregovorima.

Novi-stari kandidat je Makabi. Čim su krenule priče da će Braun na tržište, javili su se bivši klubovi, stigli su pozivi iz crveno-belog dela Beograda i Tel Aviva. Sportando navodi da je Makabi i dalje aktuelan, te su pokazali spremnost da ponude dobre uslove.

Pojavio se i četvrti kandidat u ovom miksu, to je Olimpija, dodaje Sportando. Autor ove vesti, Alesandro Mađi važi za dobro upućenog u dešavanja u Milanu. Baš zbog toga informacija da su Manekeni ušli u priču postaje relevantna. Zvezda, Barselona, Makabi i Olimpija – Braun pred sobom ima zanimljiv izbor!

Shares:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *