Srpska atletičarka Adriana Vilagoš osvojila drugo mesto na mitingu Dijamantske lige u Parizu.

Ona je do drugog mesta došla najboljim hicem u sezoni od 63.83 metara.

Ispred nje je završila Kineskinja Ziji Yan sa 67,44 metra, koja je ostvarila i treću pobedu u ovogodišnjoj sezoni Dijamantske lige

Treće mesto pripalo je aktuelnoj olimpijskoj šampionki Haruka Kitaguchi, koja je bacila 63,01 metar.

Vilagoš je na prethodna dva m mitinga osvajala treće mesto, pa se po treći put u nizu plasirala na postolje.

Shares:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *