Srpska atletičarka Adriana Vilagoš osvojila drugo mesto na mitingu Dijamantske lige u Parizu.
Ona je do drugog mesta došla najboljim hicem u sezoni od 63.83 metara.
Ispred nje je završila Kineskinja Ziji Yan sa 67,44 metra, koja je ostvarila i treću pobedu u ovogodišnjoj sezoni Dijamantske lige
Treće mesto pripalo je aktuelnoj olimpijskoj šampionki Haruka Kitaguchi, koja je bacila 63,01 metar.
Vilagoš je na prethodna dva m mitinga osvajala treće mesto, pa se po treći put u nizu plasirala na postolje.






