Pauza je brzo završena, Partizan danas počinje zimske pripreme, fudbalerima i stručnom štabu se obratio Predrag Mijatović.

,,Pre svega želim da vam svima, u svoje lično, ali i u ime kluba, poželim srećne praznike, ove koji su prošli i one koji dolaze. Shvatam da ste se svi dobro odmorili, napunili baterije za ono što nas čeka. Shvatate i sami da je situacija u klubu pozitivna, kada je sportski projekat u pitanju. I dalje imamo finansijsikih problema, ali ćemo o tome pričati nekom drugom prilikom. Pred nama je period koji je bitan iz milijardu i jednog razloga. Prvo da nastavimo ovom dinamikom dobrih rezultata. Pre svega, mnogo je važno da smo prvi na tabeli. Imali ste priliku da čujete, čitate da niko to nije očekivao. Ali, najbitnije je da smo mi to očekivali, da ste vi to uradili. Biće teško, ali mislim da ste kadri to da uradite.”

,,Ja sam apsolutni optimista”

Jesenji deo prvenstva Partizan je završio kao prvi. Mijatović je čvrsto uveren da tu mogu da ostanu do kraja.

,,Sve vas već dobro poznajem, znam koliko možete. Ja sam apsolutni optimista. Mislim da ovaj deo pred nama možemo da odradimo na pravi način. Znate šta nas čeka, koliko možemo da se poboljšamo svi, počev od nas. Idemo tim putem, a put je jasan. Vidim ovde puno klinaca, koji su prvi put sa nama, ima i dosta onih koji su već dugo tu. Zajedno mnogo možemo, tim pobeđuje, tim gubi. Svi pobeđujemo, svi gubimo. Fudbal je komplikovam, težak sport, najpopularniji sport, ali kad je tim pravi, kad je grupa prava, imamo zajedničke ciljeve, idemo napred! Možemo da budemo prvi! Mnogi nisu očekivali da ćemo biti prvi, ali najvažnije je da mi jesmo i da verujemo u vas. Znate da neće biti lako, ali mi znamo da možemo. Lično sam optimista i idemo napred. Čestitam na jesenjoj tituli i verujem da možemo da budemo prvi.”

Shares:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *